+370 686 33991

Lupų korekcija

 Iš įvairių šalių universitetų mokslininkų sudarytos komandos 2010-ų metų pradžioje atliktas tyrimas atskleidė, kodėl Merilyn Monroe vis dar iš proto veda savo gerbėjus, o milijonai vyrų lieka neabejingi Scarlet Johanson. Priežastis paprasta – šios moterys moka viliojamai papūsti savo lūpytes. Jau seniai pastebėta, kad putlios lūpos ne tik skatina vytų žavėjimąsi moterimi, bet ir ją gerokai jaunina. Jaunystėje buvusios putlios lūpos, sulaukus 30-40 metų, keičiasi. Tačiau jų formą nesunkiai atstatoma ar pakoreguojama naudojant hialurono rūgšties injekcijas, riebalų persodinimą ar „PermaLip“ implantus. Lūpų formą taip pat galima koreguoti ir chirurginiu būdu.

Lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis

Hialurono rūgšties natūraliai yra sveikos odos sudėtyje. Ši medžiaga odai suteikia apimties ir lemia jos aprūpinimą drėgme. Tačiau odai senstant hialurono rūgšties sintezė lėtėja, o jos skaidymas organizme intensyvėja. Todėl, dėl sumažėjusio šios medžiagos kiekio, oda netenka drėgmės. Išsausėjusioje odoje sulėtėja medžiagų apykaita, kaupiasi toksinai, pasirodo odos raukšlelės.
Kadangi hialurono rūgštis yra organizmui pažįstama medžiaga, jos injekcijos nesukelia komplikacijų, svetimkūnis priimamas kaip savas, nesukelia atmetimo reakcijos. Be greito ir aiškiai matomo estetinio efekto (lūpos tampa putlios, aplink jas sumažėja raukšlių), hialurono rūgšties injekcijos atstato medžiagų apykaitą senstančioje ir kintančioje odoje. Be to, galimas injekcijų kiekis yra neribotas. Laikui bėgant, organizmas injekcijas natūraliai suskaido į neutralias medžiagas – anglies dioksidą ir vandenį. 
Injekcijų procedūros yra labai paprastos, greitos (apie 20 min.), mažai skausmingos, o poveikis matomas iš karto ir išlieka iki metų. Po to procedūros turi būti kartojamos. Nors injekcijų sukeliamas šalutinis poveikis yra itin retas reiškinys, visgi galima neryški lūpų asimetrija ar gumbuotumas.
Hialurono rūgšties injekcijos naudojamos daugiau nei 40-yje pasaulio valstybių.

Lūpų korekcija „PermaLip“ implantais

„PermaLip“ implantus plastinės chirurgijos gydytojai pradėjo naudoti nuo 2002 m. JAV. Šis lūpų korekcijos būdas tinka moterims, norinčioms ilgalaikės lūpų korekcijos. Minkšti „PermaLip“ implantai padidina lūpas visam laikui.
Atlikus vietinę nejautrą, vidinėje lūpos pusėje padaromi maži pjūviai. Per juos ir patalpinami implantai. Po šios procedūros lūpos gali išlikti patinusios iki kelių savaičių, tačiau didžiausias privalumas tas, jog ilgalaikiam efektui užtikrinti pakanka vienos procedūros. O jei putlios lūpos pabos, implantus bus galima nesunkiai pašalinti, nes jie nesuauga su audiniais.
„PermaLip“ implantai yra lankstūs, vientisi, neįrantys, pagaminti iš silikoninės medžiagos, kuri negali pratrūkti ir išsilieti, todėl nereikia baimintis dėl jų susidėvėjimo, ištekėjimo ar nemalonaus pojūčio susičiaupus. Abu implanto galai yra smailūs, todėl lūpų kontūras atrodo itin natūraliai.
Implantai yra įvairių dydžių, todėl gali būti parenkami pagal kiekvienos moters poreikius. Galima rinktis iš 3, 4 ar 5 milimetrų diametro ir 55, 60 ar 68 milimetrų ilgio „PermaLip“ implantų.

Lūpų korekcija atliekant riebalų persodinimą

Ši procedūra atliekama vietinėje nejautroje, itin mažomis adatėlėmis (kiuretėmis) paimant riebalinio audinio iš tam tikros pacientės kūno srities (dažniausiai esančios aplink bambą). Paimtos riebalinės ląstelės yra apdorojamos, atrenkamos ir persodinamos į pacientės lūpas.
Tiksliai pasakyti kiek riebalinio audinio prigyja po persodinimo neįmanoma, tačiau manoma, kad per pirmuosius keletą mėnesių, gali rezorbuotis iki 60 proc. persodintų riebalų. Todėl procedūrą kartais reikia kartoti. Apie riebalų persodinimo procedūros kartojimą reikėtų spręsti pasitarus su ją atlikusiu plastikos chirurgu praėjus 6-7 mėnesiams po pirmosios procedūros.

Prieš ir po