+370 686 33991

  • AZIZE – tai estetinės medicinos srityje dirbanti įmonė, kuri savo veikloje remiasi naujausiais technologiniais sprendimais plastinės chirurgijos, dermatologijos ir kosmetologijos srityse.
  • Pas mus teikiamos konsultacinės rekonstrukcinės plastinės chirurgijos ir dermatologijos specialistų paslaugos, individualiai parenkamos tik aukštos kokybės odos priežiūros priemonės, ...
  • teikiamos kosmetologinės paslaugos paruošiant odą estetinio koregavimo procedūroms.
Dar viena diena skirta naujoms žinioms, tobulėjimui ir diskusijoms apie naują požiūrį į grožio injekcijas ir grožio procedūras. Dr. Robert Chmielewski - vienas lyderiaujančių chirurgų, pristatančių ,,less is more” tendenciją, kuri sparčiai plinta visame pasaulyje. Minimali veido korekcija pritaikant tinkamus preparatus tinkamose vietose.

124
Paskutinė diena didžiausiame pasaulyje estetinės medicinos kongrese AMWC 2019 Monake. Kaip ir kasmet, į šį renginį susirenka žinomiausi estetinės chirurgijos, dermatologijos ir anti-aging specialistai, kurie pristato naujausias šių sričių tendencijas, technologinius sprendimus ir demonstruoja naujausias procedūrų atlikimo technikas. Trys dienos intensyvaus darbo ir įkvėpimo naujiems darbams.

140 2