+370 686 33991

  • AZIZE – tai estetinės medicinos srityje dirbanti įmonė, kuri savo veikloje remiasi naujausiais technologiniais sprendimais plastinės chirurgijos, dermatologijos ir kosmetologijos srityse.
  • Pas mus teikiamos konsultacinės rekonstrukcinės plastinės chirurgijos ir dermatologijos specialistų paslaugos, individualiai parenkamos tik aukštos kokybės odos priežiūros priemonės, ...
  • teikiamos kosmetologinės paslaugos paruošiant odą estetinio koregavimo procedūroms.
Paskutinė diena didžiausiame pasaulyje estetinės medicinos kongrese AMWC 2019 Monake. Kaip ir kasmet, į šį renginį susirenka žinomiausi estetinės chirurgijos, dermatologijos ir anti-aging specialistai, kurie pristato naujausias šių sričių tendencijas, technologinius sprendimus ir demonstruoja naujausias procedūrų atlikimo technikas. Trys dienos intensyvaus darbo ir įkvėpimo naujiems darbams.

139 2
,,Botulino toksinas plastinėje chirurgijoje” – dar vienas naudingas renginys, kurio metu profesorius Alessio Redaelli, vienas iš Europos estetinės medicinos pradininkų, turintis daugiau nei 35 metų klinikinę patirtį, Abobotulino toksino A injekcijų (Ipsen) tarptautinis treneris dalijosi patirtimi ir demonstravo botulino toksino injekcijų atlikimo technikas.

131